Минулої п’ятниці, 12 лютого, вінницька мисткиня Оксана Велінкевич, розмістила на своїй сторінці у фейсбук пост в якому пообіцяла подарувати свої роботи людям які перерахують кошти для тварин.

«Чи зігріють мої квіти тварин? Перерахуйте гроші маленьким друзям і отримайте картину», – написала вона.

За словами вінницької художниці, таким чином вона започаткувала ініціативу «Зігрій тварину» і звертається до людей мистецтва, щоб вони робили те саме.

Мисткиня розповідає, що її учитель Федір Панчук жартує «Бачив на дорозі собаку, шукала Оксану Велінкевич». А сам узяв додому двох безпритульних псів Рудого і Кобу, вони тепер як вареники в маслі у нього живуть.

Сьогодні, 18 лютого, полотно знайшло свого господаря. У черговому дописі пані Оксана подякувала, волонтерам і небайдужим, а також розповіла кому подарує одну зі своїх робіт.

«Дякую пані Людмила Мазур з міста Тульчин за те, що допомогла пані Світлані з Бару лікувати ентерит, дякую пані Лена Гросу за Ваш талант знаходити слова і добрих людей! Бізнесмени!

Якщо потрібний грамотний і легкий на руку менеджер по продажах, звертайтесь до пані Лена Гросу, все, до чого вона доторкається, розквітає, як проліски повесні в лісі, який вона постійно прибирає.

Дякую, шановні Люди, що допомагаєте мені допомагати. Ваша доброта зігріває наших малих друзів.

А мої півонії будуть квітнути в оселі пані Тетяни з Вінниці», – пише мисткиня.

Попередня публікаціяУ Вінниці відбудеться Чемпіонат області зі змішаних єдиноборств
Наступна публікаціяНа Вінниччині школярі повертаються на дистанційне навчання

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я