Кав’ярні та ресторани Вінниці передали «Зеленбуду» кавову гущу для обробки алей Центрального парку.

За ініціативи вінницьких підприємців, яку підтримала міська влада, комунальні служби Вінниці посипатимуть пішохідні зони кавовою гущею.

У Європі та Україні набирає популярності спосіб боротьби зі зледенінням у вигляді посипання тротуарів висушеною кавовою гущею, яка є досить екологічним варіантом та після танення снігу слугує добривом для землі.

Проекспериментувати з ним вирішили і у Вінниці. Ініціативу вінницьких закладів сфери послуг, які готують клієнтам каву, підтримали у Вінницькій міській раді. Використану гущу зголосилися надати мережі кав’ярень «Франс.уа» і «Чорна кішка, білий кіт», еспрессо-бар KrisKiss, ресторани Pasta e Vino, Rich, Georgian Factory, «Батискаф», «Лезгинка», Red Zepellin, «Асса», паби Johnny Raw і «Кінь у протигазі», а також мережа «Солодка мрія».

Заклади передали близько 300 кг сировини міському комунальному підприємству «Вінницязеленбуд», працівники якого вже посипали гущею алеї Центрального міського парку імені Леонтовича. Якщо заклади будуть готові й надалі забезпечувати посипний матеріал, підприємство продовжить роботу в інших рекреаційних зонах міста, повідомляють в міськраді Вінниці.

Возможно, это изображение (один или несколько человек и в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек и стоит)

Возможно, это изображение (1 человек)

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, дерево и снег)

Попередня публікаціяУ Вінниці викрили менеджера банку, який привласнював гроші з депозитів
Наступна публікаціяВінниця в трійці українських міст де запрацювали кризові кімнати для постраждалих від домашнього насильства

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я