Педагоги з Вінниці та їх колеги з міста Кельце провели зустріч в онлайн-форматі.

Під час зустрічі керівники вінницьких дошкільних закладів №28 і №7 та дитячих садочків №3, 5 м. Кельце презентували свої заклади, розповіли про особливості освітнього процесу у них, особливо у період дії карантинних обмежень, поділилися баченням співпраці.

Заклади середньої освіти, а саме КЗ «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради» та загальноосвітня школа-ліцей №6 ім. Юліуша Словацького мають багаторічний досвід міжнародної співпраці та, серед спільного, спеціалізуються на поглибленому вивченні іноземних мов. Директори закладів погодились, що обмін досвідом відкриє для дітей та учнівської молоді нові можливості застосовувати на практиці отримані знання та реалізувати свої ідеї.

«З 2018 року у нас є гарна традиція обміну досвідом із закладами освіти м. Кельце. У 2021 році продовжуємо співпрацю і розширюємо коло партнерів на заклади дошкільної освіти», – зазначила директор департаменту освіти Оксана Яценко.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості щодо подальшого підписання Меморандумів про співпрацю між закладами, а також окреслено перші кроки взаємодії між закладами.

Попередня публікаціяУ Вінниці привітали двох сторічних ювілярок
Наступна публікаціяПрокуратура відкрила кримінальне провадження по факту забруднення атмосферного повітря в Козятині

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я