У Вінниці на тлі зниження захворюваності на COVID зростає відсоток хворих 65 + з важким перебігом, повідомляють в міськраді.
У Вінниці загалом дещо знизився рівень захворюваності на коронавірус. Проте серед інфікованих зріс відсоток осіб похилого віку, а ці люди мають чимало супутніх захворювань: серцева недостатність, цукровий діабет 2 типу, гіпертонічна хвороба тощо. Саме це призводить до складного перебігу хвороби та летальних випадків. Щодо людей середньої вікової категорії – статистика останнього тижня свідчить про зменшення рівня інфікування.
«Станом на 31 січня з початку пандемії у Вінниці лабораторно підтверджено 12213 випадків інфікування коронавірусом. З них одужало 84,4%, або 10313 людей. Продовжує хворіти 1670 пацієнтів. На сьогодні перехворіло майже 3,3% вінничан. З початку пандемії померло 230 вінничан», – розповів директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.
Олександр Шиш наголошує на важливості дотримуватись правил карантину. «Ми вкотре закликаємо вінничан бути відповідальними і дотримуватися всіх правил карантину, щоб не допустити масштабної хвилі захворюваності. Правила дуже прості, але від них залежить життя кожного з нас. Тому носіть маски, дотримуйтесь дистанції, регулярно дезінфікуйте або мийте руки, також дезінфікуйте особисті речі, предмети та поверхні, до яких часто торкаєтесь. Якщо відчуваєте перші ознаки недуги – зателефонуйте до сімейного лікаря. Якщо у вас виявили вірус, але ви не потребуєте госпіталізації, дотримуйтесь правил самоізоляції», – зазначив він.
Попередня публікаціяВінниччина у п’ятірці областей за легкістю ведення бізнесу в Україні — рейтинг “Regional Doing Business-2020”
Наступна публікаціяУ Вінниці горіло утеплення на будинку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я