Під ОДА Вінниччини триває мітинг підприємців. Відео

Сьогодні, 14 січня, під Облдержадміністрацією у Вінниці зібрались на мітинг приватні підприємці, в межах загальноукраїнської акції протесті руху SaveФОП.

“Закони які є внесені. Це неможливо працювати. Ми не проти самих касових апаратів, але проти того які потім можуть випливати корупційні схеми, штрафи неправомірні. За цимі новими Законами потрібні будуть первинні документи на товар. Я купив наприклад якійсь товар, продаю на базарі дорожче, де взяв цей товар, виготовив сам чи купив десь непотрібно було ніяких документів. Зараз на кожну одиницю товару мені потрібно мати документ, навіть, на товар який я купив 10 років тому і не зміг продати. Якщо я їх не надаю з мене 51 тисяча штрафу за кожну одиницю. Якщо я цей штраф не зможу оплатити, моє майно, житло йде з молотка. Розумієте до чого я, тут просто не можливо працювати. Ми просто позбавлені всіх прав”, – розповідає один з вінницьких підприємців мітингувальників. 

Учасники руху SaveФОП це підприємці, які вимагають не забороняти їм працювати під час карантину і скасувати низку законодавчих ініціатив та обов’язкове введення касових апаратів. Їх мітинг триває з середини грудня. Після масових мітингів влада пішла на поступки і відтермінувала введення касових апаратів. Проте, таке відтермінування, підприємці назвали відсрочкою смерті і продовжили безстрокові протести. 

Чому мітингують учасники SaveФОП

За словами, екс-замміністра регіонального розвитку, лідера руху SaveФОП Сергія Доротича, центральна влада ігнорує їх вимоги і не допускає в сформовані комітети, які вирішують питання по роботі підприємців.

Повний ігнор. Вони створили раду з питань розвитку мікропідприємництва, але до цієї ради не запросили жодного представника руху SaveФОП. Його створили внаслідок наших протестів, але туди включили грантоїдів тих, хто придумав фіскалізацію. Нас включили максимум координаційні ради ОДА, але там нічого не вирішується , повідомив Доротич.

Також, Сергій Доротич анонсував створення первинних організацій SaveФОП у всіх регіонах України.

На сторінці SaveФОП у фейсбук оприлюднили інформацію, про те що підприємці підтримують загальноукраїнські акції протесту проти підвищення тарифів на ЖКГ.

“Офіційна позиція Руху SaveФОП. У зв‘язку з значним погіршенням економічної ситуації в Державі, пов’язаним зі значним підвищенням тарифів на енергоносії, ГО Рух SaveФОП заявляє про свою солідарну підтримку акцій протестів громадян України проти недолугих дій влади, направлених на зубожіння народу України. Рух SaveФОП не виступатиме організатором, натомість члени руху братимуть активну участь у цих протестах. Закликаємо усі громадські організації та рухи долучитися до спільної боротьби”, – заявляють у SaveФОП.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я