Упродовж 2020 року місцеві бюджети Вінниччини отримали майже 9,6 мільйярдів гривень податкових платежів. 

Упродовж 2020 року платники податків Вінниччини сплатили до місцевих бюджетів 9 млрд 570 млн 842,5 тис. грн податкових платежів. Про це під час чергового засідання Громадської ради при податковій службі Вінниччини повідомив начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков. 

Посадовець зауважив, що прогнозований показник перевищено на 464 млн 949,1 тис. грн або на 5,1 відсотка.  Разом із тим, проти минулорічного у дохід місцевих бюджетів було перераховано на 428 млн 519,6 тис. грн або на 4,7 відсотків більше. 

«У трійці лідерів бюджетоформуючих платежів, як і раніше, на першому місці  податок на доходи фізичних осіб – майже 6,5 млрд грн або близько 67,8 відсотків від загалу. Наступний за розміром – єдиний податок – майже 1,4 млрд грн або близько 14,5 відсотків усіх надходжень до місцевих бюджетів. І закриває ТОП-3 платежів, що надходять у розпорядження місцевих громад, плата за землю із сумою, що наближається до 950,5 млн грн.»,– підсумував Микола Суржиков. 

Відтак, користуючись нагодою, посадовець подякував бізнесу, громадськості, органам влади і самоврядування та усім підрозділам податкової служби Вінниччини за консолідацію зусиль, спрямовану на те, аби у розпорядженні місцевих громад регіону залишалось все більше коштів, повідомляє сектор пресслужби ГУ ДПС у Вінницькій області.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я