На наступному тижні новорічно-різдвяних свят на вінничан чекає чимало онлайн-заходів. Серед них – онлайн-проєкт «Фольклорні посиденьки», мистецький марафон «Подільська коляда», різноманітні майстер-класи, концертна програма тощо.
У місті тривають новорічно-різдвяні заходи. У зв’язку з коронавірусом, вони проходять у онлайн-форматі на культурному порталі міста «VinCultureCode»

https://www.facebook.com/VinCultureCode та на вебресурсах закладів культури.
Долучитись до них можуть всі бажаючі.
7 січня о 14:00 розпочнеться онлайн презентація конкурсу з виготовлення різдвяної зірки «Зимова феєрія». З 7 по 9 січня о 16:00 проходитиме онлайн-проєкт «Фольклорні посиденьки «Колядують зорі на Різдво Христове» від учасників хорових колективів Міського палацу мистецтв.
7-14 січня о 18:00 проходитиме мистецький онлайн-марафон «Подільська коляда» від фольклорних гуртів Вінницької міської територіальної громади (ВМТГ).
8 січня о 16:00 вінничан запрошують на майстер-клас «Витинанка-фіранка», який відбудеться онлайн 9 січня о 16:00 і на якому можна буде переглянути виставку творчих робіт учнів мистецьких шкіл «Різдвяні зорі».
10 січня о 16:00 пройде онлайн майстер-клас з виготовлення вітальної листівки «Північне вітання». На майстер-клас «Підвіска «Ялинкове диво» запрошують всіх бажаючих о 16:00.
14 січня о 16:00 пройде онлайн концертна програма «Прийшов Січень-Новорічень» від вихованців зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія».
Нет описания фото.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я