Асоціація благодійників України оголошує старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020».

У конкурсі можуть брати участь благодійники чи волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року; благодійні проєкти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності; благоотримувачі, представники медіа. Кількість поданих заявок від однієї організації чи фахівця є необмеженою.

Збір конкурсних заявок триває до 1 березня 2021 року.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій) незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: [email protected] до 1 березня 2021 року (включно).

Довідково:

Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, у форматі «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року.

Попередня публікаціяЗалізничний вокзал Вінниці візьмуть в концесію приватні інвестори
Наступна публікаціяПластуни подарували ОДА Вінниччини Вифліємський вогонь миру

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я