Представники спецфонду «СтопВірус» з минулого тижня доставляють до медичних закладів області та міста «Пакунки пацієнта». У рамках нової ініціативи волонтери відвідали більше десяти «ковідних» лікарень Вінниччини, поввідомляє міськрада Вінниці.
Загалом уже роздали 380 комплектів, серед них – 20 дитячих. Сьогодні, 24 грудня, 130 «Пакунків пацієнта» передали до міської клінічної лікарні №1 та 20 – до пологового будинку №1.
Голова наглядової ради Фонду громади «Подільська громада» Андрій Дручинський розповів, що допомогу уже отримали: міська клінічна лікарні №3, міський пологовий будинок №2, «Фтизіатрія», обласна дитяча інфекційна лікарня, Вінницька центральна районна лікарня, Ямпільська, Калинівська, Козятинська, Хмільницька та Калинівська центральні районні лікарні.
«Сьогодні ми привезли «Пакунки пацієнта», які повинні підтримати тих пацієнтів, які потрапили до лікарні з COVID-19 або підозрою. Це забезпечення перших необхідних речей для пацієнта. До нового року ми доставимо їх в усі опорні лікарні Вінницької області. Ми спілкувалися із рідними хворих, і з лікарями – всі задоволені нашою такою ініціативою. Ми дякуємо за підтримку у цьому процесі Сергію Моргунову та Володимиру Гройсману, які першими підтримали цей проект, а також В’ячеславу Соколовому, який також приєднався до цієї ініціативи. Ми продовжуємо працювати і залучати підтримку для нашого проєкту», – зазначив Андрій Дручинський.
«Пакунок пацієнта» містить вітаміни, протизапальний засіб, вологі серветки, набір одноразового посуду, тапочки, індивідуальний термометр, зубну щітку та сухі рушники. А для дітей кладуть ще олівці та різні розмальовки.
Директор КНП МКЛ №1 Костянтин Ліваковський відзначає, що така допомога важлива для пацієнтів.
«Це дійсно дуже важливо. Ми маємо усі необхідні лікарські засоби та медикаменти для лікування «КОВІДу» – ними ми забезпечені. Завдяки підтримці міської влади ми оновили і придбали нове обладнання. А «Пакунки пацієнта» – це допомога, яка не входить до протоколу лікування, але необхідна для хворих. Останніх два тижня ми не завантажені на 100%, але в загальній кількості завжди зайняті місця інтенсивної терапії. Люди до нас поступають переважно у важкому стані. Ми щиро вдячні за ініціативу та допомогу. Для нас це непростий рік, але при постійній підтримці і оновленню матеріально-технічної бази ми стараємося надавати той об’єм медичної допомоги, якого потребують пацієнти», – сказав Костянтин Ліваковський.
Вінницький міський голова Сергій Моргунов поспілкувався з медиками та волонтерами. Очільник міста відзначив, що у боротьбі з пандемією коронавірусу надзвичайно дієве об’єднання зусиль всієї громади.
«Наше завдання – забезпечити якісні умови для пацієнтів та комфортні умови роботи для лікарів. По всій статистиці ми вже можемо констатувати, що Вінниця є однією з найкращих по динамці одужання серед інших обласних центрів. І маємо стабільну динаміку по захворюваності. Але вірус нікуди не дівається. Протидія пандемії – це комплекс питань. Бо на початку карантину ми були в цейтноті, весь світ був розгублений – усі шукали маски. Сьогодні ми змогли разом налагодити належно роботу системи охорони здоров’я – і це елемент сильної територіальної громади. Волонтерський рух нам дуже допоміг. І сьогодні важливо, щоб не було великого спалаху захворюваності на COVID-19, щоб наші лікарні не були перевантажені. На сьогодні здоров’я людей –найважливіше», – сказав міський голова Сергій Моргунов.
Довідка:
Фонд громади «Подільська громада» запрошує усіх небайдужих підтримати проєкт. Якщо ви бажаєте здійснити благодійний внесок, це можна зробити на будь-який з цих рахунків, поданих нижче.
Зазначимо, що першими проєкт підтримали родини Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова, а також – Вячеслава Соколового.
Благодійна організація Благодійний фонд «Подільська громада»,
Код ЄДРПОУ 35904183,
UA103026890000026003055353304
ВIННИЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)
Або
р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)
На изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоят
Нет описания фото.
На изображении может находиться: 1 человек, стоит
Нет описания фото.
На изображении может находиться: один или несколько человек и телефон
Попередня публікаціяУ Вінниці ДБР та СБУ затримали одного з керівників облдержадміністрації
Наступна публікаціяВінницька область посідає 18 місце за темпами виробництва

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я