Сьогодні, 21 грудня, Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітав кращих спортсменів міста із їхніми досягненнями. У зв’язку із карантинними обмеженнями захід відбувся в онлайн-режимі. Майже 100 кращих спортсменів та їхніх тренерів отримали грамоти, грошові премії та подарунки від Вінницької міської ради, які передали завчасно у дирекції спортзакладів.
Очільник міста Сергій Моргунов зазначив, що приємно зберігати такі традиції – вітати найкращих. А у сьогоднішніх умовах, пов’язаних з викликами COVID-19, робити це потрібно безпечно для збереження здоров’я і свого, і своїх близьких.
«Я переконаний в тому, що вам усі виклики не стали на заваді. Хочу подякувати усій нашій великій спортивній команді міста. Сила громади у людях, і, не зважаючи на цей непростий рік, ви не зупинялися, тренувалися і виступали на змаганнях. Я переконаний в тому, що якби не усі карантинні обмеження перемог було б в рази більше», – сказав Сергій Моргунов.
Також міський голова зазначив, що пропри складний і напружений рік у Вінниці вдалося завершити ряд спортивних об’єктів, серед яких будівництво елінгу для другої спортивної школи, ремонти у першій та шостій спортшколах. Облаштували спортивні осередки в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»: на Старому місті побудували майданчик для занять стрітворкаутом, у мікрорайоні Пирогове – футбольне поле, на території Центарльного міського стадіону – волейбольний майданчик.
Крім того з’явилися сучасні шкільні стадіони біля шкіл №33 та №24, а біля школи-гімназії №2 – спортивне ядро з майданчиками для різних ігрових видів спорту.
«На наступний рік ми плануємо завершити стратегічний проєкт – спорткомплекс по вул. А. Янгеля. Цього року ми не змогли цього зробити, бо не отримали фінансування проекту з державного бюджету. Але ми не призупинили роботи. Наступного року плануємо їх продовжити», – додав Сергій Моргунов.
Заступниця міського голови Галина Якубович також подякувала спортсменам. Вона зазначила, що на наступний рік стоїть багато завдань: «Хочу кожному з вас побажати нових перемог та здобутків. Хай стає більше чемпіонів. Нехай наступний рік принесе багато перемог».
Довідка:
У 2020 році проведено 700 загальноміських спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів, навчально-тренувальних зборів та змагань, в яких взяло участь близько 54500 осіб. За високі спортивні досягнення призначено 5 стипендій.
Загалом у 2020 році спортсмени м. Вінниці посіли:
-1543 перших та призових місць на Всеукраїнських змаганнях (чемпіонатах і Кубках України );
58 перших та призових місць на міжнародних змаганнях (чемпіонатах і Кубках Європи і світу).
Спортсмени міських ДЮСШ вибороли:
730 перших та призових місць на чемпіонатах і Кубках України;
41 перших та призових місця на чемпіонатах і Кубках Європи і світу.
Зображення може містити: 1 особа, телефон та у приміщенні
Попередня публікаціяВінничани заборгували за опалення 145 мільйонів гривень
Наступна публікаціяУ Вінниці поліцейські знайшли втікача з реабілітаційного центру

1 КОМЕНТАР

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я