Цього року одним із переможців міського конкурсу «Бюджет шкільних проєктів» є соціально-просвітницький проєкт «Інтеграція молоді в сучасний соціум», авторами якого є учні 11 класу Вінницького технічного ліцею Михайло Рибак та Олександр Побережний. Основна мета проєкту – підготовка молоді до проблем дорослого життя та навчання ефективним засобам їх вирішення.
Під час проведення заходів проєкту учні та студенти обговорювали важливі проблеми сучасної молодої людини: дорослішання, пошук місця в житті, свобода вибору, шлях до успіху, стосунки між підлітками, соціалізація.
Учасники проєкту упродовж вересня-грудня були залучені до цікавих інтерактивних заходів таких, як тренінг «Створення успішного розвитку соціалізації молоді»; сфокусоване групове інтерв’ю з учасниками тренінгу, форум-театр «Знайди свій шлях», тренінгове заняття з використанням методики креативного письма Люше «Сучасні проблеми молоді», проведення вуличної акції, гра «Вінницький пан», артзахід «Мистецький арсенал», фотопроєкт та створення мотиваційного календаря. Загалом в рамках проєкту учні організували та провели 9 заходів, до яких долучились 140 учнів шкіл та студентів закладів вищої освіти міста Вінниці.
Фінальний захід проєкту – святкова імпреза, під час якої будуть підбиті підсумки реалізації проєкту «Інтеграція молоді в сучасний соціум», яка відбудеться 23 грудня 2020 року у культурному центрі «Галерея XXI».
В рамках фінального заходу відбудеться представлення авторського фотокалендаря на 2021 рік учня Вінницького технічного ліцею Артура Дубініна, до якого увійшли найкращі мотиваційні цитати і фото учасників проєкту.
Окрім того, учасники проєкту презентують гостям власні картини, на яких зображували свої емоції на такі актуальні проблеми суспільства: соцмережі в сучасному соціумі, вплив наркотичних речовин на свідомість підлітків та інші.
Учасники будуть нагороджені подяками від авторів проєкту та отримають примірники мотиваційного календаря, повідомляє міськрада Вінниці.
Зображення може містити: 4 людини, текст
Попередня публікаціяЗ початку карантину на Вінниччині притягнули до адмінвідповідальності 3240 крамниць, ринків та закладів громадського харчування
Наступна публікаціяПро стан з захворюванням на коронавірус у Вінниці, розповів головний санітарний лікар

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я