У Вінниці хворіє на COVID-19 понад дві тисячі містян. За два останні тижні у Вінниці спостерігається стабілізація кількості випадків захворювання на COVID-19. Наразі у Вінниці на цю недугу хворіє 2062 пацієнти. 94 % вінничан лікуються амбулаторно, адже мають середній, легкий або безсимптомний перебіг. 4 %, або 115 осіб з підтвердженим ковідом, перебувають у стаціонарі. На жаль, за минулий тиждень померло 11 осіб. Про ситуацію з коронавірусом у місті розповів директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.
У Вінниці з початку епідемії лабораторно підтверджено 9456 випадків інфікування ковідом. Одужала 7251 людина, що становить 76,7 %. По Україні цей показник на рівні 60,3 %. Летальність у Вінниці від ускладнень, спричинених коронавірусом, залишається нижчою, ніж в Україні, і становить 1,5 %.
Станом на 20 грудня завантаженість ліжкового фонду у ковідних стаціонарах знаходиться на рівні 28% пацієнтами із підтвердженим COVID-19 та 50% – хворими з підозрами.
Кількість тестувань у Вінниці залишається достатньо високою і становить 766 тестів на сто тисяч населення.
Під контролем сімейних лікарів перебуває 2500 осіб. З них – 1459 з встановленим ковідом, 853 – члени сімей, контактні, 188 – з підозрою.
Продовжується робота мобільних бригад, з початку епідемії здійснено майже 34 тисячі виїздів і відібрано майже 58 тисяч зразків матеріалів.
Попередня публікаціяУ Вінниці відбудеться фінальний захід учасників проєкту «Інтеграція молоді в сучасний соціум»
Наступна публікаціяУ Вінницькому районі 32- річний чоловік порізав товарища по чарці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я