Вінничани Йосип Машталяр та Вікторія Мельник пройшли сліпий відбір і стали фіналістами престижного Міжнародного вокального конкурсу Пам’яті Мусліма Магомаєва, який цьогоріч проходив у Трускавці.

Крім того, Вікторія Мельник ще й здобула перемогу – вона стала лауреатом 1 ступеню.

Варто зазначити, що основне завдання конкурсу обрати універсального співака, який однаково добре виконує і оперні партії і естрадні пісні. До конкурсу були допущені тільки професійні виконавці з вокальною освітою.

Усі учасники конкурсу пройшли попередній сліпий аудіо відбір. На фінальний відбір у Трускавець були запрошені виконавці, що набрали найбільшу кількість балів в ході сліпого відбору.

Усі витрати виконавця, окрім дороги, бере на себе оргкомітет. Вступні внески в Конкурсі також відсутні.

До слова, Йосип Машталяр нині артист Вінницького муніципального хору імені В. Газінського та соліст Вінницької філармонії, а Вікторія Мельник випускниця Вінницького музичного училища і магістр Київської Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського.

Конкурс став також дипломатичною мультикультурною платформою для співробітництва. Адже на захід завітала Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова.

На конкурсі зібрався потужний склад саме українських учасників: через карантин молоді оперні співаки, які працювали на контрактах за кордоном – знаходилися в Україні і змогли взяти  участь у вокальних змаганнях. Та й всі інші конкурси в Україні «притихли». Загалом, журі відслухало всліпу 49 претендентів, з яких було обрано 15 фіналістів. До Трускавця доїхало 14 співаків: 11 виконавців та 3 виконавиці. Одного з відібраних учасників все ж-таки наздогнала ковідна недуга. Але яких виконавців! Зірка-учасник телешоу «Голос країни», кіноактор, соліст Центру співу Пласідо Домінго в іспанській Валенсії і навіть подружжя.

Вінничанка Вікторія Мельник розділила грошову премію і перше місце з Анастасією Поважною з Дніпропетровщини

Цікаво, але цього року журі звернуло увагу, перш за все, на жіночі і голоси й гідно оцінило саме всіх трьох співачок. Так, перше місце і грошову премію у розмірі 1000 доларів США поділили між собою два сопрано – Анастасія Поважна та Вікторія Мельник. Друге місце і премію у 750 доларів США посіли баритон Ігор Поважний та меццо-сопрано Ніколь Чірка. Третє місце і  премія у 500 доларів США – дісталась трьом баритонам Євгену Рахманіну, Максиму Гарі та Павлу Грищенку. Не дивлячись на справжню чоловічу харизму, красиві голоси і цікаве виконання, все ж таки чоловіки в очах журі поступилося першими місцями своїм співочим колежанкам.

Попередня публікаціяНа Вінниччині найнижчий в Україні показник захворюваності на COVID – 19
Наступна публікаціяЛікарні Вінниччини отримали 127 кисневих концентраторів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я