У Вінниці можна замовити смаколики, отримати за це подарунок і одночасно долучитись до соціального проекту

У Вінниці, в межах проекту «Коцюбинський 2020», запропонували чудовий спосіб створити новорічний настрій, обмінятись подарунками і одночасно долучитись до новітнього інклюзивного проекту.

«Ми працюємо зараз, над створенням соціального інклюзивного ресторану «Коцюбинський 2020», 80% прибутку від нього буде направлено на соціальні проекти міста Вінниці. Наш партнер «Територія їжи» розробив для вас новорічне меню, але оскільки у кожного є свої уподобання, ви можете от тут під цим постом писати свої вподобання. Ми готуємо для вас олів’є, оселедець під шубою, фаршировану рибу, фаршировану курку та інші смаколики. А наші друзі,  клієнти громадської організації «Гармонія» виготовили для вас новорічні подаруночки, які ми вкладемо у кожен пакет, який ви будете замовляти. Ви зможете цей подаруночок, комусь подарувати, прикрасити ялинку або що…», – каже організаторка ініціативи «Коцюбинський 2020» Олена Павлова.

Отже, замовляйте смаколики посиланнячко тут, або  через вайбер за номером  096 4772895.

«Таким чином ви підтримаєте не тільки «Коцюбинський 2020», ви підтримаєте майстрів які виготовили ці прикраси, замовляючи собі смачну їжу», – додає Олена Чорнобривенко, директорка Міського центру соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк.

Попередня публікаціяЯк і де отримати грошову компенсацію за пакунок малюка у Вінниці
Наступна публікаціяУ Вінниці на Хмельницькому шосе горіла двоповерхова будівля. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я