У департаменті соціальної політики Вінницької міської ради повідомили, що уряд вніс зміни у Постанову Кабінету Міністрів України, які стосуються реалізації проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка».
«Грошова компенсація призначається в разі неотримання протягом 30 днів з дня народження дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» з незалежних від отримувача причин (зокрема, народження дитини до 37-го повного тижня вагітності (154-259 діб), народження дитини за кордоном, обсервація, карантин, самоізоляція, відсутність “пакунка малюка” в закладі охорони здоров’я, структурному підрозділі з питань соціального захисту населення. Грошова компенсація призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини», – пояснює директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.
Грошова компенсація вартості «Пакунку малюка» на дітей, які народилися з 24 жовтня 2020 р. до 1 липня 2021 р., проводиться у разі неотримання самого “Пакунок малюка” з незалежних від отримувача причин.
Також грошову компенсацію на дітей, народжених починаючи з 1 липня 2021 р., батьки можуть отримувати за бажанням замість одноразової натуральної допомоги.
Для отримання зазначеної виплати отримувач звертається до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення у Прозорий офіс.
В період продовження карантинних заходів прийом документів здійснюється тільки на умовах попереднього запису.
Для отримання талону попереднього запису необхідно звернутися до управління соціального захисту населення (Правобережне) – Прозорий офіс на Вишеньці (пр. Космонавтів,30), телефон для довідок 50-90-45, 50-83-88 або управління соціального захисту населення (Лівобережне) на Замості (вул. Замостянська,7), телефон для довідок 50-86-77, 50-86-70.
Немає опису світлини.
Попередня публікаціяДСНС Вінниччини повідомило про погіршення погодних умов
Наступна публікаціяУ Вінниці можна замовити смаколики, отримати за це подарунок і одночасно долучитись до соціального проекту

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я