Посол України в Ізраїлі, вінничанин, Євген Корнійчук і міський очільник Вінниці Сергій Моргунов обговорили онлайн, як презентуватимуть економічний та інвестиційний потенціал Вінницької області ізраїльським інвесторам, про це повідомляє Посольство України в соцмережі Facebook.

Згідно повідомленню, в межах онлайн зустрічі сторони обговорили перспективи поглиблення співпраці між Україною та Ізраїлем в економічній сфері, зокрема, експорт агропродукції, спільні дослідження та співпрацю в промисловій галузі. Посол та Сергій Моргунов домовилися провести спільні заходи для презентації в Ізраїлі економічного та інвестиційного потенціалу Вінницької області.

Також, у Вінниці можуть впровадити ізраїльські технології Smart City, це питання також обговорили серед інших. А в якості вигідного напрямку співпраці визначили, залучення ізраїльських компаній в два інноваційно-технологічні парки, що створені у Вінниці. Під час розмови також йшлося, про співробітництво у сфері освіти, культури та медичного туризму.

Попередня публікаціяНа Вінниччині ювенальні поліцейські провели рейд по крамницях
Наступна публікаціяНа Вінниччині 110 нових хворих на коронавірус, шестеро з них повторно

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я