У Вінниці вже кілька тижнів поспіль утримуєтеся стабільна ситуація із поширення ковіду, повідомляють у вінницькій міській раді.
У Вінниці на COVID-19 продовжують хворіти 2154 пацієнти. З них 96 % лікують амбулаторно, 4 % потребують стаціонарного лікування. На минулому тижні у Вінниці спостерігалась певна стабілізація та навіть зниження показника з динаміки поширення коронавірусу.
Вінницький регіон продовжує утримувати 22 рейтингове місце по Україні щодо поширення ковіду.
З початку епідемії по Вінниці лабораторно підтверджено 8378 випадків інфікування. Майже 73 %, а це 6103 особи, одужали. По Україні цей показник становить 51,5 %.
«На жаль, з початку епідемії 121 вінничанин помер. Показник смертності у Вінниці залишається на рівні 1,4 %, і він нижчий від загальноукраїнського, в Україні він 1,7 %. Ми постійно працюємо над тим, щоб мінімізувати летальність. Докладаємо усіх зусиль, щоб вчасно виявити, забезпечити динамічний нагляд за пацієнтами, в разі необхідності вчасно направити на стаціонарне лікування. Дуже просимо вінничан дотримуватися всіх протиепідемічних заходів, щоб вберегти себе та інших від хвороби», – каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.
Показник завантаженості ліжок пацієнтами з підтвердженим ковідом станом на 6 грудня становить 24 %, а разом з хворими, у яких підозра завантаженість знаходиться на рівні – 52 %.
За останні 14 днів рівень захворюваності у Вінниці становить 338 випадків на сто тисяч населення. Таким чином наше місто опинилось на четвертій позиції в області. На першому місці – Теплик з показником 500 хворих на 100 тис. населення.
«Тобто, у Вінниці більш стримана динаміка поширення коронавірусу. Бачимо збереження певної стабілізації протягом останніх двох тижнів та певне зниження кількості інфікованих, при тому, що кількість тестувань ми не зменшили», – зазначив Олександр Шиш.
Зображення може містити: одна або кілька осіб, текст «CORONAVIRUS»
Попередня публікаціяНа Вінниччині п’яний водій злетів у кювет, постраждали четверо пасажирів серед них 2 – річна дитина
Наступна публікаціяУ Вінниці сотні жінок та дівчат опублікували світлини в українській хустці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я