ТОВ «Вінницягаз Збут» повідомляє своїм клієнтам про додаткову можливість спланувати витрати на природний газ. У грудні рахунки споживачів матимуть інформацію не тільки про вартість природного газу, спожитого у листопаді, а й обсяг очікуваного споживання в наступному місяці.

«Оплата очікуваного споживання – це вибір клієнта. Ви самі маєте вирішити – зручно так оплачувати газ чи ні. Якщо внесений платіж виявиться більшим, ніж ви спожили по факту, це буде враховано та відображено у рахунку наступного місяця як переплата»,-розповідає директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

Такий платіж дозволяє уникнути заборгованості за природний газ. Сплативши за газ наперед, ви не хвилюватиметеся про це, скажімо, під час відпустки. Тим більше, що Новорічні свята вже не за горами.

Сума очікуваного споживання у поточному місяці визначається для кожного клієнта індивідуально і залежить від об’єму споживання газу у грудні минулого року з врахуванням динаміки використання ресурсу за останні 12 місяців.

Сплатити за очікуваний об’єм споживання можна не лише за допомогою платіжки, а й в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, повідомляють у ТОВ «Вінницягаз Збут».

Попередня публікаціяУ Вінниці затримали чоловіка який вчинив бійку в кафе
Наступна публікаціяУ Вінниці рятувальники дістали з річки тіло 13 – річної дівчинки

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я