Вінницька обласна прокуратура відреагувала на те, що протягом 27.11.2020 – 01.12.2020 у соціальних мережах, деяких друкованих ЗМІ були опубліковані матеріали про спроби протиправного заволодіння майном ТОВ «Іллінецький цукровий завод». В матеріалах ЗМІ йшлося, про вчинення фіктивних правочинів та реєстраційних дій із використанням документів, які містять недостовірну інформацію, що призвело до незаконного відчуження на користь третіх осіб права власності деяких фізичних осіб на частку майна підприємства. 

В подальшому, прокурорами перевірено опубліковану інформацію шляхом її співставлення з даними державних реєстрів, в результаті чого встановлено факт відсутності серед засновників ТОВ «Іллінецький цукровий завод» однієї з ймовірно потерпілих осіб, що стало свідченням достовірності інформації про наявність в діях певних осіб ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 206-2 КК України, тобто протиправне заволодіння майном підприємства.

У зв’язку із зазначеним, прокуратурою вжито заходи реагування шляхом внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про кримінальне правопорушення, передбачене 206-2 КК України, повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я