У Вінниці обладнали гінекологічне відділення другого полового будинку для хворих на коронавірус породіль

У Вінниці оновили гінекологічне відділення другого пологового будинку. Відтепер вагітних та породіль з COVID-19 прийматимуть в оновленому гінекологічному відділенні другого пологового будинку, повідомляють у Вінницькій міськраді.
У частині приміщення гінекології на вул. Замостянській зробили ремонт. Облаштували операційну, пологові зали, оновили приймальне відділення. Палати одно- та двомісні з індивідуальними санвузлами та душовими, до кожної підведений кисень. Задля безпеки – окремі входи для медперсоналу та пацієнтів, а також спеціальна система вентиляції.
Відділення оснастили додатковим медичним обладнанням. Зокрема, це апарат штучної вентиляції легень високого класу, кисневі концентратори, ліжка-трансформери, обладнання для реанімації новонароджених малюків та апарат для проведення ІФА-досліджень.
У відділення госпіталізують жінок з коронавірусом не тільки з Вінниці, але й зі всієї області. Важливо, щоб майбутні мами отримали якісну медичну допомогу і народжували в комфортних умовах.
Попередня публікаціяНа Вінниччині отримали термін за гратами члени злочинного угрупування які торгували зброєю та наркотиками
Наступна публікаціяУ Вінниці запрацює безкоштовний “Дошколярик”

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я