Вінничанин Олександр Островській рятує з міського озера черепах. За словами зоозахистника, вони не зможуть пережити зиму у промерзаючому озері, біля центрального міського парку. Вчора Олександр виловив з озера дев’яносту черепашку, адже вінничани продовжують викидати цих рептилій у міській ставок.

“Рівно рік тому, 1 грудня, почався вилов черепах у Вінниці. Маленьке бетонне озеро, в якому у рептилій практично немає шансів перезимувати. Всі болотні черепахи були випущені в природні водойми, а червоновухі прилаштовані майже все. Добрі жителі продовжують викидати черепах в ставок, а я продовжую їх відловлювати, щодня приїжджаючи на озеро. Вчора була спіймана 90-а за рахунком черепаха. Та ще й яка красуня, велика жовтовуха самка! Спасибі всім, хто до сих пір бере участь в цій справі і допомагає рятувати черепах! Ваша підтримка безцінна”, – каже Олександр.

Вінничанин рятує власними силами та власним коштом різних тваринок та птахів. Найчастіше йому приносять, привозять травмованих тваринок. Він їх лікує та виходжує, а якщо це дика тварина, згодом відпускає в безпечне природнє середовище. Його пацієнти це білки, їжаки, лисиці, кажани, черепахи, голубі, яструби, канюки, ластівки, стрижі, сови, ворони, горобці, лелекі та інші.

Попередня публікаціяПонад 140 мільйонів гривень сплатили податків на нерухомість на Вінниччині
Наступна публікаціяНа Вінниччині 164 нових хворих на коронаврус, 103 у Вінниці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я