Цей вид спорту дуже молодий і поки не надто чисельний на Вінниччині, проте є чималі перспективи його розвитку. Відтак, на майбутній Олімпіаді, яка має пройти у 2021 році у місті Токіо (Японія), веслування на човнах «Дракон» має бути представленим з показовою програмою, як претендент на статус олімпійського виду спорту.
Цей вид веслування дуже видовищний, родом із Китаю і, не дивлячись на своє східне коріння, вже гарно зарекомендував себе в Україні. Популяризацією та розвитком цього виду спорту займається федерація драганботу. У 2019 р. вперше в Україні проходив клубний чемпіонат світу, на якому Вінницька команда посіла 4 місце.

Цьогоріч, 28 та 29 листопада в м Вінниці на водно-веслувальній базі МДЮСШ №2 відбувся чемпіонат області з веслування на човнах «Дракон».

В змаганнях взяли участь лише спортсмени МДЮСШ №2, оскільки цей вид спорту представлений на Вінниччині лише у цій школі.

Переможці та призери змагань:

Дистанція 200м. D-12

1місце – Комар Валентин/Кушнір Кирило/Федоренко Олександр/Артюнін Денис/Бондар Вадим/Совко Сергій;
2 місце – Шпичка Олексій/Троценко Павло/Денисюк Антон/Денисюк Ілля/Сайнецький Руслан/БайдацькийІлля;
3 місце – Малишевський Даниїл/Фефелов Ігнат/Панченко Георгій/Поліщук Богдан/Крупський Максим/Роздольський Ілля/Педорук Михайло/Гринчук Андрій;

Дистанція 500м. D-12

1 місце – Комар Валентин/Кушнір Кирило/Федоренко Олександр/Артюнін Денис/Бондар Вадим/Совко Сергій/Фефелов Ігнат/Бойко Артем/Поліщук Богдан/
2 місце – Шпичка Олексій/Троценко Павло/Денисюк Антон/Денисюк Ілля/Сайнецький Руслан/Байдацький Ілля/Малишевський Даниїл/Роздольський Ілля/Педорук Михайло/Гринчук Андрій;
3 місце – Панченко Георгій/Довгаль Нікіта/Паламарчук Денис/Чаплигін Максим/Богомолов Спартак/Крупський Максим/Головня Сергій/Король Олександр.

Змагання проводились з дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів: в день змагань заїзди проводились в різний час, під час гонок одночасно змагались не більше 20 учасників.

На проведення змагань з обласного бюджету виділено 3202,08 гривень, повідомляють в ОДА Вінниччини.

Попередня публікаціяЗа два дні 15 нетверезих водіїв зупинили вінницькі патрульні поліцейські
Наступна публікаціяНа Вінниччині народна майстриня отримала за вишиванку перше місце в міжнародному конкурсі «Les etoiles de Versailles – 2020»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я