На думку місцевих ЗМІ, головною темою брифінгу стане спроба депутатів Порошенка виправдатись за коаліцію “Європейської солідарністі” з “ОПЗЖ” у Вінницькій обласній раді, – пише видання “Новини Вінниці”.

З моменту проведення першої сесії обласної ради восьмого скликання, місцеві ЗМІ рясніють гучними заголовками про об’єднання партії “Європейська солідарність” з проросійською “ОПЗЖ”: “ЄС” та “ОПЗЖ” об’єднались та перейшли в опозицію, Партії “ЄС” та “ОПЗЖ” на першій сесії Вінницької обласної ради об’єднались в опозицію.

Очевидно, що така політична позиція явно дисонує з ідеологічною складовою виборчої кампанії партії Петра Порошенка, яка намагалась стати центром об’єднання проукраїнських сил та з його особистою патріотичною риторикою.

В умовах політичної та економічної кризи в країні та можливих дострокових виборів до Верховної Ради, синхронні дії вінницьких обласних депутатів “ЄС” з “ОПЗЖ” та спровокована ними медіахвиля прийшлась явно не до душі столичному партійному керівницту.

Скоріш за все, саме задля цього обласний осередок “Європейської солідарності” був вимушений сьогодні скликати журналістів на брифінг.

У прес-анонсі партійного осередку йдеться, що головною темою брифінгу місцевого керівника “Євросолідарності” буде ситуація в обласній раді.

Потрібно вімітити, що така політична конфігурація “ЄС”+”ОПЗЖ” помічена не тільки у Вінницькій обласній раді, а й в Запоріжжі.

Так телеграм канал “Політична Арена Вінниччини” з посиланням на політолога Володимира Фесенка пише, що синхронні політичні рухи партії Порошенка “ЄС” з проросійською “ОПЗЖ” помічені не тільки у Вінницькій облраді.

“Сегодня все обсуждают предварительные итоги вчерашнего голосования во втором туре выборов мэров. Но при этом вне внимания СМИ разворачивается острейшая борьба вокруг уже избранных местных советов. В Запорожье ОПЗЖ блокирует начало работы областного совета. Вновь избранные депутаты от этой политической силы не регистрируются. По неофициальной информации ОПЗЖ путем шантажа требует для себя должность председателя областного совета. По странному стечению обстоятельств не регистрируются не только депутаты от ОПЗЖ, но и от «Европейской солидарности». Может быть, это просто совпадение…”, – розмірковує політичний експерт.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я