За січень жовтень 2020 року власники елітних легкових автомобілів перерахували до місцевого бюджету 5 млн 376,2 тис. грн транспортного податку. При цьому прогнозовану суму цього платежу перевиконано на 22,4 відсотка або на 984,2 тис. грн.

Із загальної суми надходжень транспортного податку майже 72,50 відсотка або 3 млн 879,1 тис. грн сплатили юридичні особи. Решту – 1 млн 479,1 тис. грн, перерахували  фізичні особи-господарі елітних автівок.

Нагадаємо, відповідно до законодавства, платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких перевищує 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на  1 січня податкового (звітного) року.

 Сплачується транспортний податок за місцем реєстрації автомобіля фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення. Щодо юридичних осіб, о вони сплачують податок авансовими внесками щоквартально до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації, повідомляє сектор пресслужби ГУ ДПС у Вінницькій області.

 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я