У Вінниці на Первозванного завершують облаштовувати тротуар. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Протягом 2020 року у Вінниці дороги та тротуари оновлюють переважно поточними ремонтами, оскільки епідемія коронавірусу внесла свої корективи у попередні плани і видатки на капітальні ремонти були значно скорочені. З початку року у Вінниці виконано поточний ремонт тротуарів на ділянках 20 вулиць, – серед них і вул. Андрія Первозванного.

Відзначимо, що асфальт на пішохідній ділянці по вул. А. Первозванного пошкодили підрядники, які прокладали кабельну лінію для потреб АТ «Вінницяобленерго». Було прийнято рішення спільно із підрядниками в повному обсязі відновити покриття тротуару на ділянці проведення робіт.

«При прокладанні кабельної лінії було пошкоджено старий асфальт, зелені зони. Усе це відновлюємо спільно із підрядною організацією, яка його пошкодила. Уже повністю завершили роботи на ділянці від Космонавтів до 600-річчя. Загалом облаштували біля 1,1 км тротуару. Ще буде доасфальтовано додатково 42 метри в напрямок податкової. Також нам потрібно ще розпланувати узбіччя, забрати звідти сміття», – зазначає начальник відділу ремонту об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства і благоустрою Леонід Демченко.

Попередня публікаціяУ Вінниці тимчасово перенесли тролейбусну зупинку. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці п’яна кермувальниця влетіла у паркан на Келецькій. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я