У Вінниці пройшов масовий мітинг проти карантину вихідного дня. Відео

У Вінниці мітингували підприємці, які можуть потрапити під карантин вихідного дня. Юрба у майже тисячу осіб зібралась спочатку під міською радою, а вже звідти гримаючи посудом попрямували під Облдержадміністрацію. Вимоги у мітингувальників прості: не вводити карантин вихідного дня, а якщо це так необхідно підтримати тисячі людей які залишаться без роботи, підтримати власників які можуть втратити бізнес.

«Члени нашої команди бояться і не знають, що нам робити далі, як бути? Мені як керівнику підприємства, яке працює на обігових кредитних коштах, після першого локдауну ми були вимушені взяти ці кошти, другого локдауну ми не переживемо. В моїй команді працює близько 55 чоловік, ми офіційно платимо податки, надаємо робочі місця. Ми за те щоб економіка рухалась і ми за те щоб працювати. Але якщо буде вимушений крок зі сторони держави, ми вас просимо, підтримайте нас. Або оплатіть нам, або компенсуйте нам це. Но не залякуйте нас. Дайте можливість нам працювати. У нас крик душі!», – звертається, до першої заступниці голови ОДА Наталії Заболотної, ресторатор Андрій Тягун.

За словами ресторатора, його бізнес зараз працює на 25%, люди в його команді не впевнені у завтрашньому дні. Якщо будуть прийняти такі кардинальні міри, які зараз планує влада, багато хто втратить бізнес. Таким чином влада вимусити людей поїхати з країни.

«Безумовно Обласна державна адміністрація, чи будь яка місцева влада, зацікавлена в роботі бізнесу. Оскільки це податки, які сплачуються в бюджет, які йдуть на охорону здоров’я, соціальну сферу. Тому, безумовно ми вважаємо, що такі рішення, які сьогодні ініціює Уряд, вони мають бути дуже виважені і враховувати усі ризики», – звернулась до мітингувальників Наталія Заболотна.

Також, перша заступниця голови ОДА повідомила, що вчора облдержадміністрація отримала інформацію від народних депутатів, які зареєстрували звернення до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, про те щоб не приймалось рішення про карантин вихідного дня. А представнику від підприємців запропонувала приєднатись до вироблення спільних рішень у складі комісії з надзвичайних ситуацій при ОДА.

Висловитись детальніше, по суті усіх обмежень представники мітингарів змогли уже всередині облдержадміністрації, туди їх запросили на спілкування. Зрештою вони дійшли згоди з місцевою владою і тепер рішення, про закриття на карантин чи обмеження, будуть приймати разом з рестораторами.

 

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.Немає опису.

Немає опису.

Попередня публікаціяУ Вінниці продовжують будувати каналізаційну мережу на одному з масивів Старого міста
Наступна публікаціяУ Вінниці облаштували парк Інтеграл: встановили майданчик для воркауту та вуличні меблі. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я