У Вінниці пройшов масовий мітинг проти карантину вихідного дня. Відео

У Вінниці мітингували підприємці, які можуть потрапити під карантин вихідного дня. Юрба у майже тисячу осіб зібралась спочатку під міською радою, а вже звідти гримаючи посудом попрямували під Облдержадміністрацію. Вимоги у мітингувальників прості: не вводити карантин вихідного дня, а якщо це так необхідно підтримати тисячі людей які залишаться без роботи, підтримати власників які можуть втратити бізнес.

«Члени нашої команди бояться і не знають, що нам робити далі, як бути? Мені як керівнику підприємства, яке працює на обігових кредитних коштах, після першого локдауну ми були вимушені взяти ці кошти, другого локдауну ми не переживемо. В моїй команді працює близько 55 чоловік, ми офіційно платимо податки, надаємо робочі місця. Ми за те щоб економіка рухалась і ми за те щоб працювати. Але якщо буде вимушений крок зі сторони держави, ми вас просимо, підтримайте нас. Або оплатіть нам, або компенсуйте нам це. Но не залякуйте нас. Дайте можливість нам працювати. У нас крик душі!», – звертається, до першої заступниці голови ОДА Наталії Заболотної, ресторатор Андрій Тягун.

За словами ресторатора, його бізнес зараз працює на 25%, люди в його команді не впевнені у завтрашньому дні. Якщо будуть прийняти такі кардинальні міри, які зараз планує влада, багато хто втратить бізнес. Таким чином влада вимусити людей поїхати з країни.

«Безумовно Обласна державна адміністрація, чи будь яка місцева влада, зацікавлена в роботі бізнесу. Оскільки це податки, які сплачуються в бюджет, які йдуть на охорону здоров’я, соціальну сферу. Тому, безумовно ми вважаємо, що такі рішення, які сьогодні ініціює Уряд, вони мають бути дуже виважені і враховувати усі ризики», – звернулась до мітингувальників Наталія Заболотна.

Також, перша заступниця голови ОДА повідомила, що вчора облдержадміністрація отримала інформацію від народних депутатів, які зареєстрували звернення до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, про те щоб не приймалось рішення про карантин вихідного дня. А представнику від підприємців запропонувала приєднатись до вироблення спільних рішень у складі комісії з надзвичайних ситуацій при ОДА.

Висловитись детальніше, по суті усіх обмежень представники мітингарів змогли уже всередині облдержадміністрації, туди їх запросили на спілкування. Зрештою вони дійшли згоди з місцевою владою і тепер рішення, про закриття на карантин чи обмеження, будуть приймати разом з рестораторами.

 

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.Немає опису.

Немає опису.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я