У Вінниці продовжують будувати каналізаційну мережу на одному з масивів Старого міста. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

На Старому місті, на території, яка належить до квартального комітету «Добробут», продовжують будувати каналізаційну мережу. Цей масштабний проєкт досить дороговартісний, тому він розподілений на кілька років. В результаті його реалізації до каналізації матимуть можливість під’єднатися мешканці 11 вулиць та провулків.

Зокрема, проєкт охоплює будівництво мереж каналізації на таких вулицях: вул. та пров. Привокзальний, вул. Кутузова, вул. Хуторянська, вул. Одеська, вул. І.Федорова, вул. П.Дорошенка, вул. Гетьмана Сагайдачного, вул. Молодогвардійська та інші. Загалом проєктом передбачено будівництво 5,9 км самопливної мережі, один кілометр напірної мережі та три каналізаційно-насосні станції по вул. Кутузова, по вул. І.Федорова та по вул. Молодогвардійській.

Проєкт стартував у 2017 році з виготовлення проєктно-кошторисної документації. Після чого через систему Prozorro було визначено переможця, який розпочав будівельні роботи. У 2019 році було прокладено 1,6 км мереж по вул. та пров. Привокзальному. А також побудовано каналізаційно-насосну станцію по вул. Кутузова.

«Цього року ми продовжили роботи. Проклали 1,3 км каналізаційних труб по вул. Привокзальній, вул. Хуторянській та побудовано напірну мережу каналізації по вул. Федорова. На даний час тривають роботи по будівництву самопливної мережі по вул. Кутузова. За наявності фінансування роботи плануємо продовжити і в наступному році», – розповів в.о. директора департаменту міського господарства Віталій Місецький

Варто зазначити, що виконання робіт здійснюється за кошти бюджету Вінницької міської ОТГ та обласного фонду охорони природного навколишнього середовища.

Попередня публікаціяУ Вінниці триває будівництво дитячого садочка на вулиці Зєрова. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці пройшов масовий мітинг проти карантину вихідного дня. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я