У Вінниці оновлюють школу №13 поблизу військового містечка. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

Частина закладу розміщується у старій столітній будівлі, і кожна злива була справжнім випробуванням. Тому першочергово проводиться капітальний ремонт даху, адже поточних вже було не достатньо.

Старий шифер і балки почали замінювати з жовтня. Покрівлю також утеплюють. Наступним етапом встановлять енергозберігаючі вікна та двері та проведуть реконструкцію фасаду. При цьому збережуть автентичні колони і ліпнину.

Комплексне утеплення будівлі почали робити завдяки економії по проекту термомодернізації закладів освіти. Щоб у короткі строки – фактично за 2 роки – осучаснити 14 найбільш енергозатратних шкіл і садочків, ми залучили кредит. Важливо, щоб діти навчались у комфортних умовах, а наші заклади ставали енергоефективними. Це пріоритет для нашої команди, і цю роботу будемо проводити й надалі.

Попередня публікаціяПівтора кілограма сухих елітних сортів конопель вилучили поліцейські у жителя Томашпільського району
Наступна публікаціяУ Вінниці розшукують автомобіль котрий насмерть збив пішохода та втік з місця аварії

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я