В суботу, 7 листопада у Гайсині загинув водій мотоцикла. Дорожньо-транспортна пригода сталась близько 08.30 години на вулиці Механізаторів. У результаті зіткнення мотоцикла та автомобіля «Нива» загинув водій мотоцикла. Поліція з’ясовує обставини аварії.
За попередньою інформацією слідства, 26 – річний водій автомобіля, на перехресті з круговим рухом, не надав перевагу в русі двоколісному транспортному засобу, в результаті чого відбулося зіткнення.
Під час надання медичної допомоги 67 – річний кермувальник мотоцикла помер у лікарні.
Поліцією призначено ряд експертиз, після проведення яких буде встановлена остаточна причина автопригоди.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого). За таке правопорушення передбачене покарання – до 8 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого, повідомляє поліція Вінниччини.

