У Вінниці розпочали працювати мобільні групи, які перевіряють дотримання карантинних вимог. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Перевірки проводили на продовольчих ринках, у великих мереживих магазинах, торгівельних центрах та інших об’єктах торгівлі. Перевіряли, чи проводиться температурний скринінг, наявність засобів індивідуального захисту, чи є інформаційні листи на вхідних групах дверей, чи нанесені попереджувальні стрічки для дотримання відстані між покупцями в місцях розрахунку.

«За дорученням міського голови Сергія Моргунова у місті від 30 жовтня були створені мобільні групи. Ними було здійснено 77 перевірок щодо дотримання  карантинних вимог та роботи розважальних закладів у нічний час, а також закладів громадського харчування. Під час комісійного обстеженя було складено 12 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 42 КУпАП, складено 8 протоколів (порушення санітарних норм), 1 протокол про адміністративне правопорушення за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) та 3 протоколи за ст.159 порушення правил торгівлі на ринках. Загалом перевірили 515 різних суб’єктів господарювання», – розповідає начальник Муніципальної варти Вінницької міської ради Віталій Чигур.

Варто зазначити, що працівниками Муніципальної варти продовжують щоденно здійснювати перевірки закладів торгівлі щодо дотримання карантинних вимог та проведення протиепідеміологічних заходів.

Попередня публікаціяНа Вінниччині правоохоронці з’ясовують обставини загибелі 67 – річного мотоцикліста
Наступна публікаціяМер привітав працівників культури з професійним святом

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я