У Вінниці завершили ремонт тротуарів на Немирівському шосе та Некрасова. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Близько 1650 м2 тротуарів було відремонтовано в цьому році по Немирівському шосе на ділянці від вул. Чехова до вул. Шимка. Також нещодавно завершився поточний ремонт пішохідної частини по вул. Некрасова, тут роботи виконані на ділянці від вул. Янгеля до вул. Стрілецька – заасфальтовано 1187 м2.

Протягом 2020 року у Вінниці в переважній більшості виконується поточний ремонт доріг та тротуарів, оскільки епідемія коронавірусу внесла свої корективи у попередні плани і видатки на капітальні ремонти були значно скорочені.

З початку року у Вінниці виконано поточний ремонт тротуарів на ділянках 20 вулиць, загалом – постелено більше трьох тисяч квадратних метрів асфальту. Серед іншого, тротуари відремонтували на ділянках вулиць Лебединського, С. Зулінського, Симона Петлюри, Аграрна, проїзд Пирогова, Первозванного тощо. Під час виконання ремонтних робіт тротуарів було облаштовано 72 пандуси.

Також в цьому році тротуари з’явились в рамках комплексного будівництва доріг. Нещодавно роботи завершились по вулиці Гонти, де окрім проїжджої частини було побудовано новий тротуар та велодоріжку.

Наразі триває капремонт вулиці Гальчевського – у комплексі разом із дорогою ремонтують й тротуари. Також будується нова дорога по вул. Енергетична, де також передбачені тротуари.

Попередня публікаціяНападникам на виборчу комісію у Тульчині оголосили про підозру
Наступна публікаціяУ Вінниці проводять аварійно-ремонтні роботи водопостачання на Стрілецькій

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я