У Вінниці Центр допомоги ветеранам АТО/ООС має стати повноцінним комунікаційним майданчиком. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

«Зараз у закладі працюють психологи, приходять консультувати юристи з міської ради. Хочемо, щоб Центр «зажив». Плануємо зробити тут дитячу кімнату – поки батьки займаються з психологами чи на масажі, дітки будуть бавитися. Хочемо залучати бізнес-тренінги, комерційні проекти, адже найкраща реабілітація для воїна – це робота», – каже керівник ГС “Координаційна рада ветеранів АТО/ООС та волонтерів м. Вінниці” Роман Смішний.
У Вінницькій міській громаді зареєстровано 4828 ветеранів війни АТО/ООС. У місті на муніципальному рівні прийняті цільові програми підтримки, які включають близько 20 видів пільг та допомог як для самих ветеранів війни, так і для їхніх родин.
Також сьогодні міський голова оглянув, як проходить будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями для учасників АТО/ООС та працівників освіти по вулиці Острозького, 2/4.
Попередня публікаціяУ Вінниці повідомили про топ боржників Вінницяміськтеплоенерго
Наступна публікаціяУ Вінниці для школярів продовжили канікули

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я