В суспільстві назрів запит для зміни політичних поколінь, запит на політиків і партії нового формату, заявили на пресконференції молодої, місцевої політичної сили «Партія Вінничан». Під час спілкування зі ЗМІ засновники політсили Микола Філонов та Віктор Бронюк розповідали, про проведення кампанії та діалог з виборцями. Також вінничани закликали учасників виборчого процесу, припинити лити бруд одне на одного, особливо в соцмережах та повідомили про намір боротись за збереження Вінниці як обласного центру.

Люди розчарувались в політиках, а рівень столичного «зашквару» вражає

За словами Миколи Філонова, рівень розчарування людей в кількох поколіннях політичних обранців зараз високий як ніколи раніше.  Це створює запит на справжні нові партії, нові ідеології і нові та ефективні кроки при владі.

Суть запиту – в позитивному бекграунді, професійності та позитивній репутації. Люди хочуть бачити політичні сили, які опікуються інтересами їх громад і дослухаються до людей які в них живуть. Час «освоювачів» бюджетних коштів минає. Виборці хочуть бачити політсили що почали системно будувати свою партійну структуру на місцях, як кажуть «знизу вгору», які мають своє представництво в ОТГ, реалізовують локальні важливі соціальні проекти так крок за кроком показують свою спроможність системно змінювати їх життя на краще.

“30 років вінничанам розповідали, що політика – це бруд. Мовляв, це так погано, не займайтесь нею. Тому давайте, ви будете займатись іншими «благородними» справами: будете працювати на касі в супермаркеті, будете вантажником, двірником, а ми візьмемо на себе цю «важку непосильну» ношу й займемось політикою замість вас.

Справа в тому, що політикою треба займатись професійно, так само як економікою, наукою, мистецтвом, тощо. Але склалась така ситуація, коли якась верхівка, ще часів комсомолу, КПРС, зайнявши всі ключові позиції у владі, взялась поширювати зручну для них маніпуляцію, щоб пересічні вінничани, прості українці, навіть не думали йти в політику.

Але як ми бачимо, політика дала путівку нинішнім чиновникам в усі органи виконавчої влади, на всі керівні посади, в управління громадами.

А де в цій системі ви? Вінничани? А ми з вами займаємось “благородними справами”. Думаємо як прогодувати наші родини, вилікувати рідних, як зібрати гуманітарну допомогу захисникам на Схід і так далі”.

«Партія Вінничан» дала мешканцям області реальний альтернативний вибір та можливість виявити протест проти всієї токсичної політичної системи країни, шляхом голосування вінничанами за самих себе та свою місцеву партію.

“Ми сказали, окей, є ряд якихось загальнонаціональних партій, куди простому громадянину, або пересічному вінничанину вхід заборонений. Адже треба мати або фінанси, або якісь особисті зв’язки.

Ми створили політичну платформу під назвою «Партія Вінничан». Не лише мешканців міста Вінниці, а всіх мешканців нашої області.

Ми відкрито заявили людям: будь ласка, користуйтесь цією платформою, приходьте до нас, ми з вами поспілкуємось, зрозуміємо, що у вас успішний професійний чи громадський досвід, якщо так – ви в команді. А далі, ми вмикаємо свої медійні та фінансові ресурси, нашу публічність, нашу команду, волонтерів, штаби і допомагаємо вам стати депутатом місцевих рад Вінниччини”.

Багато мешканців Вінниччини нашою пропозицією скористались, – заявили засновники політичної партії.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я