У Вінниці просять зобов’язати водіїв транспорту відчиняти усі двері через неефективність у боротьбі з COVID. З даною петицією до міської ради звернувся вінничанин Олександр Шевчук.

“З початку пандемії у місті водії у громадському транспорті впускають та випускають пасажирів лише через передні двері. З часом водії почали відчиняти усі двері у дуже невеликих випадках та на деяких зупинках.

Пасажири, які просять водія відчинити усі двері, при великому скупченні людей у салоні, які планують вийти, зазвичай чують від водіїв високим тоном слова про те, що вони не хочуть це робити, а іноді навіть доходять зі сторони водіїв нецензурні висловлювання у бік пасажирів. Дана ініціатива не є ефективною у боротьбі з COVID у нинішній час через те, що біля передньої двері постійно проходять пасажири і невідомо чи вони хворі.

Нині водії повинні перевіряти наявність маски, а деякі рахують пасажирів у салоні самі знаходячись без маски наражаючи себе на захворювання. За кордоном вхід до передньої двері будь-якого транспорту обмежений плівкою, а водії знаходяться у ізольованому просторі від пасажирів.

Враховуючи дані обставини є прохання до транспортної компанії про те, що не потрібно своїх працівників наражати на COVID та зобов’язати водіїв відчиняти усі двері транспорту, а при необхідності обмежити кількість пасажирів, що заходять до транспорту водій може зачинити двері та курсувати далі по маршруті згідно графіку не утворюючи скупчення біля передніх дверей. ” – йдеться у петиції, яку можна підписати за цим посиланням.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я