На Вінниччині висадили понад 100 тисяч дерев. Про це повідомляє Вінницька ОДА у фейсбуці.

Начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар, відкриваючи акцію у Медвідському лісництві ДП «Вінницький лісгосп» поінформував учасників акції про те, що у вересні цього року між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством лісових ресурсів України і Благодійною організацією «Озеленення України» підписано Меморандум про співпрацю щодо створення лісів, проведення загальнодержавних екологічних акцій з висаджування дерев та співробітництва у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Першим дієвим кроком в реалізації Меморандуму стала Всеукраїнська акція «Озеленення України» з осіннього висаджування 1 мільйона дерев. Державні підприємства лісового господарства Вінниччини для проведення акції підготували земельні ділянки та посадковий матеріал і знаряддя праці. Посприяла і погода, адже в грунті достатня кількість вологи.

Активну участь в акції взяли усі державні підприємства лісового господарства Вінниччини, ветерани лісового господарства, оргкомітет Благодійної організації «Озеленення України» у Вінницькій області, волонтери, екоактивісти.

Своєю чергою жителі територіальних громад області, працівники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування також долучилися до озеленення територій шкіл, дитячих садків, створення парків, скверів, алей.

Попередня публікаціяУ Вінниці розшукали крадія велосипеда
Наступна публікаціяМісто отримало перемогу у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я