Перемогу у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році» отримала Вінниця. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Вінниця знову виборола перемогу в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування», який щорічно проводить Міністерство регіонального розвитку за підтримки Ради Європи. Лідером став проект «Партисипація молоді для вирішення екологічних проблем», який розробили і подали на конкурс працівники департаменту освіти Вінницької міської ради.

Як зазначили організатори, цього року на конкурс надійшло 168 заявок з усіх областей України, з них 88 – від об’єднаних територіальних громад.

Конкурсанти змагалися у трьох номінаціях: «Влада та громада: інформування, діалог, участь», «Покращення якості надання освітніх послуг» та «Формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища».

Вінницький проект «Партисипація молоді для вирішення екологічних проблем» переміг в номінації «Влада та громада: інформування, діалог, участь».

«Вітаю Вінницьку міську об’єднану територіальну громаду з перемогою у Конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування 2020”. «Учнівські екологічні ініціативи» – це міських конкурс, який підтримує ініціативи дітей та молоді, враховує їх ідеї та потреби у створенні екологічно чистого міста та налагоджує діалог органів місцевої влади з учнівською громадськістю. Міський екологічний форум – майданчик для обміну думками та консультацій молоді та місцевого самоврядування щодо покращення екологічної ситуації в регіоні.Нам дуже приємно, що проект департаменту освіти міської ради зайняв перше місце у цьому загальноукраїнському конкурсі», – зазначила директорка департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко.

Попередня публікаціяНа Вінниччині висадили понад 100 тисяч дерев
Наступна публікаціяВінничанин Геннадій Масленніков виборов “золото” на Чемпіонаті України з боксу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я