У Вінниці збільшать кількість ліжок для лікування хворих на COVID та піднімуть зарплати медичним працівникам. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

Напружена ситуація з COVID-19 вимагає невідкладних дій. Додаткові ліжка, обладнання, надбавки медикам. Щоб прийняти необхідні рішення, скликав позачергову сесію міської ради. Сьогодні виділили 83 млн грн на медицину для протидії другій хвилі епідемії у рамках нашої програми «Вінничани важливі».

Ключові рішення:

  • Збільшуємо мережу ковідних ліжок у міських лікарнях до 500. Маємо наразі їх 317.
  • Для лікування хворих на коронавірус залучимо незадіяні приміщення МКЛ №3 та 1-ого пологового будинку. Заспокою майбутніх мам: 3-й поверх закладу працюватиме і далі з окремим входом, а жіноча консультація діятиме у ЦПМСД №3. Усю необхідну допомогу також нададуть у Центрі матері та дитини і пологовому будинку №2.
  • Облаштуємо в закладах додаткові кисневі точки з тим, щоб довести їх загальну кількість до 404. Закупимо додатково сучасне обладнання для лікарень, засоби захисту медикам та медикаменти для лікування вінничан, госпіталізованих з КОВІДом. Зокрема: 361 функціональне ліжко, 16 апаратів ШВЛ, 16 апаратів СІПАП, 31 монітор пацієнта, цифровий рентгенапарат та інше обладнання.
  • Встановлюємо додаткові муніципальні надбавки для медиків та співробітників кафедри інфекційних хвороб ВНМУ. Адже головне підтримати тих, хто «на передовій» у боротьбі з COVID-19 та рятує здоров’я і життя вінничан.З жовтня лікарі у стаціонарах та співробітники кафедри щомісяця з міського бюджету будуть отримувати по 15 тис грн, медичні сестри – 10 тис грн, молодший медперсонал – 8 тис.Наприклад, молодий спеціаліст лікар у «ковідній бригаді» матиме зарплату 37 тисяч грн разом з усіма надбавками. Сьогодні у міських лікарнях відкрито додатково 49 вакансій у «ковідних бригадах». Тому запрошую фахівців працювати у наших закладах.Маємо забезпечити усе необхідне для лікування пацієнтів та підтримки медиків. Кожен вінничанин важливий! Бережіть себе і близьких. Розслаблятися не маємо права. Здоров’я – понад усе.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я