У Вінниці у садочках та школах міста безкоштовно харчуватимуться діти котрі постраждали внаслідок військових дій. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

25 вересня депутати міської ради проголосували за те, щоб ще одна категорія дітей харчувались безкоштовно у школах та ДНЗ міста. Це хлопчики та дівчата з числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, які мають статус дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів. Таких дітей у Вінниці 502. Ці витрати покриватиме міський бюджет.

«Рішення важливе, я думаю, що багато хто з вас знає, що на держаному рівні Верховною Радою було прийнято Закон про безкоштовне харчування у садочках та школах дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів з числі внутрішньопереміщених осіб. Але, на жаль, Уряд не передбачив фінансування за рахунок державного бюджету. Втім, ми вважаємо, що це питання правильне, і тому будемо забезпечувати харчування цієї категорії за рахунок міського бюджету. У Вінниці таких дітей 502: у садочках виховується 147, у школах – 355 учнів.

Передбачаємо за попередніми розрахунками 496 тисяч гривень до кінця року. У попередні роки ми також прийняли рішення щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей з родин учасників АТО», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року отримують безкоштовне харчування у дитячих садочках діти учасників АТО та ООС https://cutt.ly/LfZmNH8 , а з 1 вересня 2018 вони харчуються на безкоштовній основі у школах https://cutt.ly/BfZm0ZR

Загалом безкоштовним харчуванням у школах та садочках забезпечено дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, дітей з інвалідністю, дітей із малозабезпечених сімей.
Звільнено від плати за харчування в садочках та школах дітей, батьки яких загинули у ході проведення АТО та ООС.

Також безкоштовно харчуються учні 1-4 класів. У садках діє зменшена на 50 % плата за харчування дітей для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

Попередня публікаціяУ Вінниці Терцентр отримав велосипеди для своїх відвідувачів від GIZ
Наступна публікаціяУ Вінниці депутати підтримали зміни до «Програми розвитку Вінницької міської ОТГ на 2020 рік»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я