У Вінниці депутати підтримали зміни до «Програми розвитку Вінницької міської ОТГ на 2020 рік». Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Під час чергової сесії міської ради, депутати підтримали зміни до «Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Зокрема вони схвалили рішення щодо виділення 8 млн грн на облаштування системи опалення у спортивному комплексі по вул. А. Янгеля.

У Вінниці триває реконструкція спортивного комплексу (СКА) по вул. Академіка Янгеля (колишня вул. Фрунзе). Наразі на об’єкті утеплюють фасад, влаштовують систему опалення та інші комунікації, також укладають спортивний паркет в ігровій залі. Роботи виконані уже на 65%. Для того, щоб під час зими зберегти усе, що було зроблено, приміщення потрібно забезпечити опаленням. Тому, Сергій Моргунов ініціював перед депутатами виділення коштів для продовження реконструкції СКА і наголосив, що це важливе рішення.

«Важливе рішення, яке стосується реконструкції спортивного комплексу на вул. Янгеля, який має робочу назву «Аква-Він». 8 млн грн мають піти на облаштування системи теплозабезпечення. Також потрібно провести ще відповідні оздоблювальні роботи по утепленню цієї будівлі. Ви знаєте, що у зв’язку з карантином ми скоротили видатки на цей об’єкт, тому що нам необхідно було завершити школу на Поділлі. Ми також сконцентрували зусилля на завершенні будівництва корпусу ШМД. Але провели відповідну оптимізацію бюджету і маємо певну економію. Тому можемо переправити відповідний ресурс», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Попередня публікаціяУ Вінниці у садочках та школах міста безкоштовно харчуватимуться діти котрі постраждали внаслідок військових дій
Наступна публікаціяУ Вінниці на площі Гагаріна встановили світлофори: незабаром він розпочне свою роботу. ФОТО

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я