У Вінниці запрошують взяти участь в обговоренні програми розвитку туризму на 2021-2023 роки. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Громадське обговорення триватиме до 30 вересня 2020 року.  Метою програми є формування конкурентоспроможного туристичного продукту Вінницької міської ОТГ, збільшення туристичних потоків, а також перетворення галузі туризму у стабільне і вагоме джерело надходжень міського бюджету шляхом залучення інвестицій та збільшення кількості зайнятих у галузі.
Ознайомитися з проектом Програми розвитку туризму Вінницької міської ОТГ на 2021-2023 роки можна за посиланням https://cutt.ly/CfZFTE9 .
Усі охочі можуть надсилати свої зауваження та пропозиції у письмовій формі в департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради (вул. Соборна,59, каб. 628, тел. 50-75-85), або за допомогою електронної пошти: [email protected] (до 30 вересня 2020 року включно) із зазначенням прізвища, імені та по-батькові. Анонімні пропозиції не розглядаються.
Оголошення про громадські обговорення можна знайти на сайті міської ради https://www.vmr.gov.ua/TransparentCity/Lists/AnnouncementOfPublicTalking/ShowNews.aspx?ID=222
Попередня публікаціяУ Вінниці протягом трьох днів на Коріатовичів буде перекрито рух транспорту
Наступна публікаціяУ Вінниці пропонують організувати «Шкільні» рейси громадського транспорту на час карантину. Петиція

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я