У Вінниці на вулиці Гонти будують нову мережу зовнішнього освітлення. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Освітлення роблять по вулиці Гонти на ділянці від вул. Київської до вул. Батозької. Тут встановлюють металеві опори та світильники з енергозберігаючими лампами. Наразі роботи виконані на 85 %.

Одним з найбільших цьогорічних інфраструктурних проектів у місті в цьому році стало будівництво нової дороги по вулиці Гонти. Вона з’єднала Київську і Батозьку та розвантажила транспортні потоки. Її протяжність 2 км 183 метри.

Будівництво велось у комплексі – облаштовані тротуари, велодоріжки, зливова каналізація. Тут створені якісні умови як для водіїв, так і для пішоходів. Окрім того, якісна інфраструктура важлива для розвитку економіки. У цьому районі вже працює кілька нових заводів. Завдяки кращому транспортному сполученню інвестиційна привабливість території зростатиме, і це може позитивно вплинути на розвиток економіки міста.

Наразі вздовж дороги будується мережа освітлення. Загалом тут передбачено 84 світлодіодних ліхтарів.

Якісне вуличне освітлення – це передовсім комфорт та безпека мешканців та економія електроенергії, адже ЛЕД-ліхтарі споживають її на 30% менше. Крім того, вони мають більший термін експлуатації, порівняно з іншими, та забезпечують кращу видимість для водіїв.

Попередня публікаціяУ Вінниці розпочали проводити реконструкцію тепломережі на Хмельницькому шосе
Наступна публікаціяУ Вінниці у 18-річного хлопця патрульні виявили речовини, схожі на наркотики

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я