У Вінниці у музеї моделей транспорту відкрили найбільшу експозицію колекцій та мініатюр з макетом вокзалу. Сьогодні у музеї моделей транспорту, що на вулиці Соборній була відкрита для відвідувачів нова експозиційна зала з виставкою колекцій та мініатюр.

Тут представлені мініатюри ляльок, кораблів, літаків, підсклянників та мікромініатюри. Сьогодні, експозиція поповнилася унікальною експозицією – рухомий макет Замостя. Подію присвятили 150-річчю створенню залізниці у місті, яка зв’язала місто з іншими містами. Її створювали один рік майже за 30 тисяч доларів США. На ній є будівля вокзалу, агрегатного заводу, залізниці, проспект Коцюбинського з рухомими трамваями та потягами Даний найбільший макет України частини міста займає площу близько 30 кв. м.

Нагадаємо, що два роки тому у Вінниці відкрили перший в Україні музей моделей транспорту. В експозиції Вінницького музею транспорту, що розташований на центральній вулиці міста – Соборній, представлені мінікопії легкових, вантажних автомобілів, спецтехніки, мототранспорту, громадського транспорту, військової та авіатехніки, кораблів. Експонати – як фабричного виробництва, так і ручної роботи. За цей час музей відвідали 15 тисяч відвідувачів з 50 країн світу.

«Ми відкриваємо другу частину нашого проєкту виставку колекцій та мініатюр. Навіть не віриться, що уже пройшов рік, як ми з міським головою зустрілися і він розповів, що в Німеччині є потужний музей, де відображено місто. Ми подумали, що непогано й нам зробити таке, і вирішили почати з воріт міста – залізничний вокзал і площа біля нього. Це саме та частина міста, яка приймає гостей. Майже рік наша невелика команда зробила хорошу справу – ми отримали унікальний проєкт. Ми згадуємо тут не тільки транспорт та залізницю, а можемо побачити частину Замостя. Це маленька частина нашої історії. Я дякую міському голові Сергію Моргунову, який нас надихнув на таку роботу та усім причетним», – зазначив директор Вінницького музею моделей транспорту Олександр Вдовиченко.

Старт другій черзі музею символічно дав раритетний паровозний гудок. Всього на виставці колекцій та мініатюр представлено більше 10 тематичних колекцій.

Попередня публікаціяУ Вінниці перенесли церемонію нагородження XIV-го Між Народного ВІННИЦіЯнського кінофестивалю на жовтень
Наступна публікаціяУ Вінниці закуповують 15 тисяч доз вакцини від грипу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я