Прем’єра першого офіційного путівника Вінницею відбудеться в день народження міста, 12 вересня о 12:00, онлайн на сторінці Visit Vinnytsia.

Мальовничі локації, цікаві атракції, унікальні екскурсійні маршрути, глибоке історичне коріння, своєрідна гастрокультура ― Вінниця сьогодні є повноцінною дестинацією, надзвичайно привабливою для внутрішнього туриста та закордонного гостя, незалежно від віку та статі, повідомляє Департамент маркетингу і туризму Вінницької міськради.

Новий путівник ― це як своя Вінниця в кишені

Яскравий, змістовний, компактний. Він розкаже туристам навіть те, чого не знають самі вінничани. Він розвінчає ілюзії про «місто на один день». Ви з подивом дізнаєтеся, якою різнобарвною може бути подорож до столиці Поділля.

Обирайте комфортні готелі, смакуйте у ресторанах різними кухнями світу, збирайте свою колекцію креативних муралів і фонтанів, робіть яскраві світлини у класних фотозонах, відвідуйте музеї-рекордсмени з унікальними колекціями та дізнавайтеся багато цікавого з історії й архітектури міста. Про видатні постаті та дивовижні факти, рідкісні мозаїки та незвичні скульптури, цікаві розваги та круті фести, костюмовані екскурсії та авторські тури, подільські страви та гастробренди…

Путівник можна отримати в подарунок

Заходьте на сторінку Visit Vinnytsia в суботу, стежте за яскравою презентацією турпутівника та чекайте на сюрприз для найбільш допитливих і активних.

Також не забувайте про квест на Visit Vinnytsia у соцмережах Фейсбук та Інстаграм ― беріть участь і вигравайте призи Міста ідей!

Для цього потрібно виконати такі умови:

– Дослідити ТОП-10 справ, які варто зробити у Вінниці туристу (див. зображення у першому коментарі).
– Виконати 4 або більше завдань (можна частково) з переліку та зняти себе в процесі цього на фото (якщо це вже відбулося раніше, теж підходить).
– З 4 по 25 вересня зроби допис із цими фотодоказами на своїй сторінці у Facebook чи Instagram (має бути доступний усім), додавши до нього хештеги #ПутівникВінниця і #МістоІдей та позначивши сторінку Visit Vinnytsia.
– з 14 по 25 вересня написати на сторінку Департамент маркетингу міста та туризму у ФБ або зателефонуй +380 432 50-75-85 і повідомити про участь у квесті.
– Прийти й отримати подарунки!

Якщо виконати від 4 до 6 завдань – у подарунок путівник, стікер, листівка, магніт, блокнот і ручка, оформлені в стилі офіційного бренду Вінниці.
7–8 завдань – все, що вище, + фірмову екоторбу.
9–10 завдань – все, що вище, + фірмові шкарпетки.
Кількість подарунків обмежена.

Попередня публікаціяНа Вінниччині найбільша від початку пандемії кількість підтверджених випадків COVID -19
Наступна публікаціяУ Вінниці за участі координатора ОБСЄ обговорили протидію торгівлі людьми під час економічної кризи та COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я