У Вінниці триває капітальний ремонт бібліотеки на вулиці Бучми. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У бібліотеці-філії №16 (вул. Бучми, 96) вже завершено ремонт даху та утеплення зовнішніх стін, замінено двері та вікна. Завдяки цим роботам вінничанам буде комфортніше користуватись послугами бібліотеки. А енергоефективні заходи дозволять економити електроенергію. Загалом за п’ять років у Вінниці відремонтовано сім бібліотек.

Бібліотеки у Вінниці давно перестали бути просто читальнями. У них проводять різні заходи, активності, діють гуртки тощо. У мікрорайоні Малі Хутори бібліотека №16 є чи не єдиним культурним центром. Особливо тут люблять займатися діти – на гуртках та майстер-класах. Тому тут має бути комфортно як відвідувачам, так і працівникам.

Будівля досить стара, а останній ремонт проводився у 1985 році. Ремонт цього приміщення розпочався у червні цього року. Його проводять у комплексі: модернізація самої будівлі, інклюзивність. Також буде облаштовано належний санвузол, оскільки за радянських часів він не був передбачений у приміщенні. Наразі будівля вже має нову покрівлю та сучасні вікна, утеплено зовнішні стіни. У бібліотеці покладено плитку у санвузлі, підготовлено стіни під фарбування.

Після реконструкції цього закладу уже майже всі муніципальні бібліотеки відповідатимуть сучасним стандартам доступності. Останні кілька років у вінницьких закладах культури виконуються чималі об’єми ремонтних робіт. Акцент робиться на впровадженні заходів з енергоефективності, що дозволить зменшити споживання енергоресурсів взимку та підвищити комфортність перебування у закладах.

«Взагалі за п’ять років у Вінниці капітально відремонтували сім бібліотек. Серед них – бібліотеки №1, №14, №12, №13, №15, №18, Центральна міська бібліотека ім. Бевза. Усі вони підключені до Інтернету та мають комп’ютерну техніку, тож відвідувачі можуть не лише користуватись книгами бібліотек, а й шукати необхідну інформацію в глобальній мережі», – каже директорка Вінницької міської централізованої бібліотечної системи Ірина Івасюк.

Також у місті приділяють увагу розвитку кіно. Зроблено капремонт із утепленням муніципального кінотеатру «Родина» та придбано для нього сучасне цифрове обладнання До речі, за останні п’ять років у Вінниці було знято 3 художні кінострічки вінничанина Валерія Шалиги. І вінничани уже бачили кінопрем’єру двох фільмів – «Тримай біля серця» та «Таємна операція».

Попередня публікаціяУ Вінниці містяни обурились, як обрізані верби біля Вишенського озера
Наступна публікаціяУ Вінниці відзначили поліцейських, які врятували життя жмеринчанці та розкрили тяжкі злочини

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я