В рамках антикризової програми «Вінничани важливі» 40 підприємців вже отримали пільгу по сплаті за оренду комунального майна. Також звільнено від виконання зобов’язання щодо нарахування та сплати плати за договорами про встановлення земельного сервітуту по 67 договорах, повідомляє Вінницька міськрада.
Криза, викликана епідемією коронавірусу, зачепила усі сектори економіки без винятку.  Тому в місті розроблено ряд заходів, які спрямовані на підтримку вінничан. Допомогу отримують не тільки соціально незахищені вінничани, а й представники бізнесу.
Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що важливо, щоб усі підприємці, хто призупиняв свою діяльність на час жорсткого карантину навесні, мали можливість отримати допомогу для відновлення роботи.
Так, підприємці, які змушені були призупинити свою діяльність під час карантину, можуть скористатися пільгами по сплаті за договорами про встановлення земельного сервітуту та звільненні від виконання зобов’язань зі сплати орендної плати за користування нерухомим майном комунальної власності на період карантинних заходів.
Прийом документів триває. Детальніше про пакет оформлення пільг тут  https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=6987 
DJI_0047.jpg
Попередня публікаціяНа Вінниччині можуть оголосити зону стихійного лиха, через посуху і спеку
Наступна публікаціяНа Вінниччині знешкодили 82-міліметрову мінометну міну

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я