В п’ятницю, 11 вересня, у Сабарові з 16:30 до 20:00 місцевих мешканців запрошують на проєкт «City Club». Тут, серед іншого, можна буде насолодитись найрізноманітнішою музикою – від духового оркестру «ВінБенд» до драйвового гурту Big Brother Band. Цього ж дня з 17:30 до 22:00 у Пирогово діятиме «Creative City» (Творче місто). Тут місцеві жителі зможуть долучитись до майстер-класу з латиноамериканських танців, переглянути у «Кінодворику» фільм «Мої думки тихі», будуть цікаві активності у містечку дитячих розваг.

У Сабарові 11 вересня вінничан запрошують на проєкт «City Club» (біля кінцевої зупинки маршрутних таксі). Тут, з 16:30 до 20:00 пануватиме атмосфера свята, радості та гарних пісень. Як зазначили у департаменті культури міської ради, локація порадує цікавими фотоінсталяціями та майстер–класами, виступами творчих колективів міста та вінницького естрадно–духового оркестру «ВінБенд», який подарує вінничанам та гостям міста незабутні емоції. Також виступатиме драйвовий та запальний гурт Big Brother Band.

Заходи у Пирогово відбудуться на території стадіону (біля перехрестя вул. Пирогова та 2-го провулку Вишневського). Локація «Creative City» вражатиме креативом та динамікою з 17:30 до 22:00. Порадує своїм запальним виступом студія латиноамериканських танців «Salsa Mafia». Всесвітньо відомі хіти подарує Вінницький естрадно–духовий оркестр «ВінБенд».

Діти зможуть розважитися на каруселях, батутах в дитячому містечку. Приємним завершенням вечора стане родинний «Кінодворик» з показом української ліричної комедії «Мої думки тихі».

Світлина від Вінницька міська рада.

Світлина від Вінницька міська рада.

Світлина від Вінницька міська рада.

Світлина від Вінницька міська рада.

Попередня публікаціяУ Кирнасівці відіграли обласні футбольні змагання пам’яті Петра Горлицького
Наступна публікаціяУ Вінниці створили ролик про інвестиційну привабливість міста

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я