Калинівський районний суд Вінницької області задовольнив позов керівника Калинівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Міністерства освіти і науки України до однієї із сільських рад Калинівського району та державного реєстратора про визнання незаконним і скасування рішення сільської ради і рішень про державну реєстрацію права комунальної власності на 7 земельних ділянок загальною площею майже 100 га.

Суд взяв до уваги доводи прокурора, що вибуття земельних ділянок із власності держави відбулося з грубим порушенням норм земельного законодавства, за відсутності жодних правових підстав.

Відтак, сім незаконних рішень державного реєстратора сільської ради про державну реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки державного навчального закладу загальною площею майже 100 га вартістю 66 млн грн визнано судом незаконними та скасовано. Указані державні землі відносяться до земель лісового фонду, сільськогосподарського призначення, на окремих з них розташовані будівлі закладу освіти, які є власністю держави, повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.

Попередня публікаціяПонад 100 мільйонів гривень перерахувала НСЗУ на лікування пацієнтів з COVID-19 на Вінниччині
Наступна публікаціяУ Вінниці сім років ув’язнення отримав чоловік який перекидав пакунки з наркотиками через паркан виправної колонії

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я