У Вінниці відкрили нову тролейбусну лінію на Тяжилові. Сьогодні почали курсувати тролейбуси по новозбудованій лінії у мікрорайоні Тяжилів у тестовому режимі. Нагадаємо, що протяжність нової гілки складає 1,2 кілометра і йде майже до вулиці Гонти вздовж вулиці Ватутіна. Нещодавно був завершений монтаж контактної мережі та проведені тестові рейси тролейбусів.

Нова гілка має по 3 зупинки у кожному з напрямків. Кінцева зупинка знаходиться біля СТО, де також зупиняються і маршрутні таксі. Тут був облаштований новий пішохідний перехід зі світлофорним регулюванням для безпечного розвороту тролейбуса.

На відкритті нової гілки був присутній Володимир Гройсман та мер міста Сергій Моргунов.

«Коли у місті є стратегія розвитку, то і є розуміння, що потрібно робити завтра й післязавтра. Вінниця розвивається, і це – очевидно. Завдань іще дуже багато, тому команда почала працювати над новою Стратегією «Вінниця 3.0». Це для нас нове амбітне завдання, але ми маємо досвід, розуміння та величезну повагу і шану до вінничан», – говорить Володимир Гройсман.

«Тут будується новий мікрорайон. В цьому році маємо здати дитячий садочок на Тяжилові. Ще під час реконструкції дороги по вулиці Ватутіна кілька років тому ми закладали опори, щоб можна було продовжити тролейбусну лінію. Бо вже тоді ми знали, що це буде необхідно, адже маємо чіткий план дій з розвитку міського пасажирського транспорту. Сьогодні муніципальний транспорт Вінниці є найкращим в Україні», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Відкриття продовженої тролейбусної лінії по вул. Ватутіна від зупинки «вул. Лугова» до СТО

Опубліковано Сергієм Моргуновим Вівторок, 1 вересня 2020 р.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я