У Вінниці мер зустрівся з вінницькими випускниками, які отримали 200 балів за результатами ЗНО. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

Медицина, ІТ, кібернетика, математика і навіть астрономія. У таких напрямках хочуть продовжити навчання наші вінницькі випускники, які набрали максимальну кількість балів за результатами ЗНО-2020. Сьогодні познайомився з хлопцями і дівчатами. Враження від спілкування дуже приємні: молоді люди знають, чого хочуть від життя, і уміють наполегливо працювати. Дуже радий був почути, що своє професійне майбутнє випускники пов’язують з Україною.

Цього року 200-бальників у Вінниці семеро, але я упевнений, що з кожним роком рівень підготовки зростатиме. Володимир Шрамко, Ілля Кузнецов, Олександр Дзюняк, Богдан Архипчук, Юлія Дацько, Дар’я Троценко, Павло Півень – Вінниця гордиться вашими досягненнями! Бажаю тільки примножувати успіх і надалі!

Мер вручив їм премії – кожному по 20 тисяч гривень та книги О. Федоришена «Вінниця. Історія іншого часу».
«У цьому році 174 вінницьких випускників нагороджені золотими медалями  та 45 – срібними. А сім молодих людей отримали по 200 балів на ЗНО. На мою думку – це результат клопіткої праці не одного дня та великого  бажання отримувати знання і досягати цілей. Я вважаю, що ви – гордість Вінниці, і мені дуже приємно сьогодні з вами познайомитись», – зазначив міський голова під час зустрічі з випускниками.
У 2020 році 1991 учень отримав  свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Найвищі бали на ЗНО чотири учні отримали з математики, три – з англійської мови, один – з хімії. При цьому один учень, Богдан Архипчук, який закінчив навчання у фізико-математичній гімназії №17, отримав максимальну кількість балів  з двох предметів.
«Моя підготовка до ЗНО була досить складною, я займався дуже багато, особливо з математики та англійської, які я здав досить добре. Наші вчителі в школі гарно викладали свій матеріал, і завдяки їм я міг набагато швидше засвоювати знання. Також я ходив до репетиторів. Для отримання максимального балу на ЗНО потрібно дуже багато працювати та постійно практикуватись, виконуючи різні завдання», – розповів Богдан Архипчук.
Також Богдан розповів, як його родина відреагувала на його успіх. «Дізнавшись про результати, моя родина була дуже щасливою, говорили, що це неймовірна подія. А для мене це було очікувано, оскільки я перевірив всі завдання ще перед тим, як були самі результати. Я вже знав, що у мене майже все правильно, могли бути певні нюанси. Я переживав, що мені могли зняти один-два бали за маленькі недоліки. Щодо майбутнього навчання, то у мене в пріоритеті Києво-Могилянська академія. Я хочу поступити на спеціальність інженерія, програмне забезпечення. У майбутньому все-таки хотів би залишитись в Україні, бо це моя країна, я тут народився», – зазначив Богдан.
Попередня публікаціяУ Вінниці розпочали ремонт зони відпочинку біля фонтанної площі по вулиці Ценського. Фото
Наступна публікація“Партія Вінничан” закликає політичні сили об’єднатись навколо інтересів області

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я