Серед запитань, які надійшли міському голові Вінниці на сторінку у фейсбуці, були й ті, які стосувались встановлення дитячих майданчиків на прибудинкових територіях. Отже, очільник міста розповів, про правила облаштування та утримання дитячих майданчиків на території міста, повідомляє Вінницька міська рада.

«Дам загальну відповідь, яка стосується алгоритму влаштування дитячих чи спортивних майданчиків у дворах, – зазначив Сергій Моргунов. – У Вінниці в місцях загального користування є досить багато дитячих майданчиків, в тому числі на території шкіл, де можна зайнятися і фізкультурою, і спортом у позаурочний час. Але я розумію, що кожен хоче ближче до свого будинку і у дворі мати такий майданчик», – зазначив міський голова.

Перш за все, для встановлення ігрового або спортивного майданчика у дворі потрібна згода мешканців. «Практика показує, що у зв’язку з цим серед жителів виникає багато дискусій і навіть конфліктів. Наприклад, пенсіонери або люди, які не мають дітей, досить критично ставляться до того, що діти бігають та шумлять. Мами з колясками незадоволені тим, що у дворі їздять автомобілі. Тому дуже важливо, щоб була згода всіх мешканців», – каже Сергій Моргунов.

Наступний важливий момент – люди мають визначити, у кого на балансі буде цей дитячий майданчик, адже його необхідно утримувати.

«Якщо в будинку ОСББ, то необхідно, щоб об’єднання прийняло на баланс та утримувало цей дитячий майданчик. В іншому випадку необхідно передбачити в угоді з управляючою компанією пункт щодо утримання цього майданчика – має проводитись прибирання, виконуватись поточний ремонт тощо. Люди повинні розуміти, що за це потрібно буде сплачувати. Якщо ці умови виконуються, тоді ніяких проблем щодо встановлення такого майданчика не буде», – каже міський голова.

Попередня публікаціяУ Вінниці 100 хворих на коронавірус за тиждень
Наступна публікаціяУ Вінниці духовенство ПЦУ помолилось за спокій душ загиблих українських воїнів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я